Dlaczego mężczyźni boją się spotkać z kobietami

Często psychologów samotni ludzie zadają pytanie: "Powiedz mi, dlaczego ja nie mogę mieć młodą rodzinę, może mam pecha, czy muszę zrobić sobie operację plastyczną?" Na co psychologowie odpowiadają "A może najpierw trzeba zapoznać się z dziewczyną!". Pozornie, bo przecież nie ma nic prostszego, niż podejść do dziewczyny, poznać, porozmawiać, kontynuować znajomość, zacząć spotykać się i oto jest – długo oczekiwana szczęśliwe życie rodzinne. Ale wielu mężczyzn nie mogą poznawać, boją się spotkać z dziewczyną, która im się podoba. Mężczyzna może wszystkie oczy zobaczyć na dziewczynę, ale nie odważą się podejść i poznać. A dlaczego? Znajdźmy odpowiedź. Tak więc, najczęstsze przyczyny męskich lęków o zapoznaniu się z sprzedających im dziewczyną.

1. A jeśli ja jej nie spodobam. Mężczyźni tak самовлюбленные istoty, że boją się nawet myśli być odrzucony, dlatego wolą spokojnie palić w rogu i dalej rozważać prestiżową dziewczynę na odległość.

2. A jeśli ma już ktoś jest. Mężczyźni, aby uzasadnić swoją bierność i tchórzostwo nawet przed samymi sobą kłamią i szukają sobie wymówek. W związku z tym, zaczynają fantazjować na temat, dlaczego dziewczyna siedzi sama, najprawdopodobniej ma ktoś jest i czeka na niego, tak dokładnie, ma 100% ma chłopaka i ona teraz go czeka, taka atrakcyjnej dziewczyny zawsze mają chłopaki. I oto, na blogach na temat życia osobistego pięknej nieznajomej już gotowa, i mężczyzna spełnił swoje zaniechania.

3. A jeśli jej teraz nie do mnie i moja znajomość i obcowanie z nią jest расценит niewłaściwe, lub jak bezczelne molestowanie. Zwykle tak myślą bardzo inteligentni mężczyźni, którzy boją się swoją obecnością skrzywdził kobietę, stworzyć jej dyskomfort. W końcu, tak pojawiają się samotne kandydatów nauk. 4. Ja jestem brzydki. I żadna dziewczyna nie chce się ze mną spotkać. Takiemu człowiekowi naprawdę najpierw trzeba zrobić z siebie osobowość i podnieść swoją samoocenę, a następnie iść do zapoznania się z dziewczynami.

5. Na taką dziewczynę nie mam pieniędzy. Rzeczywiście na niektórych dziewczyn prostych facetów pieniędzy nie brakuje. Ale, w istocie, eleganckie dziewczyny, kochających luksus i pieniądze, mężczyzn szczęścia nie dają, a tylko dziury w portfelu. Jak pokonać swój strach? Psychologowie radzą, aby odnosić się do siebie i do ludzi jest łatwiejsze, nie ma nic strasznego w tym, że odrzucili i nie dali numer telefonu, bo też nie wszystkie dziewczyny się podobają. A aby odbić było mniej zajmuj się sobą, swoim wyglądem i edukacją. Dziewczyny lubią inteligentnych i bogatych, więc zostań ideał kobiecych fantazji i problem randki masz odpadnie, tak jak dziewczyny będą sami podejść do ciebie i czytać. Zapisz się na kurs pickupa.