Jak zadowolić faceta i nie odepchnąć od siebie?

Dlaczego niektóre dziewczyny są u facetów jest po prostu fantastycznym sukcesem, a inne smutne w samotności? Tak, bo pierwsze wiedzą, jak się zachowywać, aby doprowadzić do szału każdego faceta, a drugi tej sztuki jeszcze nie nauczyli.

Faktycznie nauczyć się podobać facetom nie jest tak trudne, jak się wydaje. Do tego wcale nie musi być pięknością piękna, wystarczy tylko przestrzegać poniższych wskazówek. Należy pamiętać, że kobiecy urok to coś więcej, niż "zimna uroda", a ponieważ umiejętności podbić męskie serca może nauczyć się każdy.

Tajemnice uroku dziewczyny

Mieć atrakcyjny wygląd
Mężczyźni, jak wiadomo, lubią oczami. Ale daleko nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogą pochwalić się idealną figurą, точеным twarz i pięknymi włosami. Ale każda dziewczyna może ukryć wady i podkreślić zalety za pomocą ubrań, umiejętne makijażu i odpowiedniej fryzury.
Być zadbana
Uwodzenie dla dziewczyny chcącej się spodobać facetowi, ważna jest nie mniej, a może więcej, niż uroda. Pimples skóra, włosy z отросшими korzeniami, обкусанные paznokcie — wszystko to razem wzięte może produkować na faceta wrażenie неопрятности, неаккуратности i na zawsze zrazić od dziewczyny.
Umieć prawił komplementy
Flirt — najpotężniejszą broń, która od czasów starożytnych wykorzystuje płeć w celu zdobycia i podboju mężczyzn. Co prawda, aby zadowolić faceta, prawił komplementy też trzeba умеючи, bo ładna bielizna flirt może przerodzić się w wulgarne гримасничанье.
Uprzejmość w kontaktach
Rozmawiając z chłopakiem, wcale nie musi chwalić się przed nim swoją erudycją lub wykazać wyższości umysłowej — to można go tylko przestraszyć lub obrazić. Nie powinny też być zbyt poważne lub напускать na siebie niepotrzebną tajemnicy, tworząc w ten sposób problemy w komunikacji i zbijać z tropu rozmówcy. Przede wszystkim facetom podobają się dobroduszny, wesołe i towarzyskie dziewczyny, z którymi można się pośmiać i porozmawiać na różne ciekawe tematy.
Być pewna siebie
Pewne siebie dziewczyny emituje silną charyzmę, która jeszcze bardziej podkreśla ich walory i sprawia, że są wyjątkowo atrakcyjne dla facetów. Dziewczyna, pewna swojej atrakcyjności, zawsze wydaje się piękniejszy, mądrzejszy i bardziej nieśmiała i boleśnie nieśmiała dziewczyna.


Wykazywać inicjatywę w kontaktach z facetami
Dawno zapadły w zapomnienie czasy, kiedy mężczyźni byli gotowi miesiącami zdobyć serce zimne i takie piękno. Jeśli współczesna dziewczyna patrzy na facetów букой i robi z siebie królową śniegu, to nawet najbardziej odważni i pewni siebie faceci zaczną omijać jej stroną. Nikt nie mówi, że dziewczyna musi w pełni wziąć na siebie inicjatywę w relacjach z facetami, ale nawet w dawnych czasach dziewczyny znajdowali sposób, aby nie naruszając zewnętrznych pozorów, pokaż proszę mu swoją sympatię.
Jakie rzeczy nie rozumieją facetów?

Oprócz zalet, które bardzo przyciągają facetów w dziewczynach, istnieją rzeczy, które faceci zupełnie nie импонируют i mogą odepchnąć od dziewczyny raz na zawsze, nawet jeśli pierwsze wrażenie z obcowania z nią było pozytywne.

Używki
Выпившая dziewczyna z papierosem w ustach traci w oczach facetów lwią część swojego kobiecego uroku. Nawet jeśli facet będzie utrzymać związek z taką dziewczyną, jest mało prawdopodobne, aby traktować ją poważnie, a tym samym oferty ręce i serca ona może od niego i nie czekać. Nawet najbardziej zaawansowany i nowoczesny chłopak z trudem będzie chciał zobaczyć swoją żonę i matkę swoich dzieci dziewczynę, która ma uzależnienie od tytoniu i alkoholu.
Łatwa dostępność
Wiele nowoczesnych dziewczyny, które chciały podobać facetom, na swoje nieszczęście, mylić seksualność z легкодоступностью — a to nie jedno i to samo! Rzadki gość zrezygnuje z niczego nie obowiązującej miłości zdrady z łatwo dostępnego dziewczyną, ale na jednym-dwóch randkach, zazwyczaj sprawa kończy. Oczywiście, jest mało prawdopodobne, że współczesny facet zgodzi się iść do łóżka z dziewczyną tylko po marszu weselnego, ale seks w pierwszy dzień zwiedzania — to już inna skrajność!
Chciwość
Nawet najbardziej zamożni i bogaci faceci chcą, aby dziewczyny kochały ich samych, a nie ich pieniądze. I jeśli dziewczyna z pierwszych randek zacznie okazywać mu swoją меркантильность, sugerując na prezenty i drogie restauracje, jaka by ona nie była piękna, jest mało prawdopodobne, szanujący i doceniając siebie facet chce kontynuować związek z nią.
Chamstwa
Nic tak nie psuje wrażenie z obcowania z dziewczyną, jak z jej delikatnych ust wylatują obraźliwe lub obelżywe słowa. Wielu mężczyzn spożywających w męskich firmach mocne wyrażenie, ale jeśli człowiek choć trochę wychowany, nie pozwoli sobie nic takiego w obecności dziewczyny. Ale jeśli dziewczyna sama zaczyna zachowywać się w podobny sposób, na jaki szacunek, nie mówiąc już o miłości, ze strony facetów może liczyć?!
Tak więc, w sztuce podobać się chłopakom nie ma nic trudnego — jest ono dostępne dla wszystkich. Trzeba tylko trochę poćwiczyć i uwierzyć w siebie — sukces na pewno przyjdzie!