Kocham dwóch mężczyzn — co robić?

Miłość kobiety do dwóch mężczyzn jednocześnie — jeden z klasycznych wariantów miłosny trójkąt. Zazwyczaj jeden z tych mężczyzn mężem, a drugi kochankiem.

Należy zauważyć, że w takiej sytuacji cierpią wszyscy jej uczestnicy, ale szczególnie trudne przypada kobiecie, która ciągle czuje wstyd i winę za to, że oszukuje co najmniej jednego z mężczyzn.

Z obserwacji psychologów, miłosne trójkąty z udziałem jednej kobiety, zakochanej w dwóch mężczyzn, występują znacznie rzadziej i są znacznie mniej trwałe, niż gdy w takiej sytuacji okazują się jeden mężczyzna i dwie kobiety.

Cała przyczyna tkwi w tym, że kobiety z natury, однолюбки i skłonność do monogamii, dlatego relacje z dwoma mężczyznami powodują u większości kobiet silny duchowy dyskomfort, a nawet mogą stać się przyczyną ciężkiej depresji i załamania nerwowego.

Dlaczego u kobiety może się rozwinąć miłość jednocześnie do dwóch mężczyzn? Zazwyczaj dzieje się to wtedy, gdy kobieta nie brakuje czegoś w relacjach z mężem, i tę brakującą ścianę relacji kompensuje kochanek.

Zalety kochanka przed mężem

Kochanek może mieć następujące wartości przed mężem:

Fizycznie zaspokoić kobietę
Często przyczyną żeńskich edytuj są problemy w sferze seksualnej relacji małżeńskich. Kobieta może naprawdę kochać męża, być wiązana do niego, ale stała fizyczna niezadowolenie (jeśli kobieta wybuchowy) może skłonić kobietę do relacji z innym mężczyzną, który okaże się asem w łóżku. Najpierw to może być po prostu sexy połączenie, a następnie, tak jak seks i miłość u kobiet zawsze są blisko, kobieta zakochuje się w kochanka.
Podnosić poczucie własnej wartości kobiety
Miłość do dwóch mężczyzn ma miejsce, gdy mąż prawie nigdy nie mówi kobiecie miłych słów, nie robi komplementów, ale kochanek na nich nie skąpi. W takiej sytuacji nic dziwnego, jeśli u kobiety вспыхнут do kochanka delikatne uczucia.
Zaspokoić jej potrzebę w społeczności
Dla wielu kobiet bardzo ważne werbalne komunikowanie się ze swoim mężczyzną. Mężczyzna, który okazuje się być nie tylko dobrym kochankiem, ale i mądrym i ciekawym rozmówcą, będzie mieć w oczach kobiety wielkie korzyści przed mężem, komunikacja z których sprowadza się do dyskusji na temat codziennych problemów.


Zrozumieć kobietę, współczuć jej problemy
Jeśli mąż zupełnie nie interesuje się światem wewnętrznym kobiety, nie akceptuje emocjonalnego zaangażowania w jej problemach, zainteresowaniach i hobby, to czy można się dziwić, jeśli ona kocha innego mężczyznę, zdolnego do współczucia i empatii?
Dawać kobiecie ostrość emocji i doświadczeń
Być zakochaną w dwóch mężczyzn, kobieta może w tym przypadku, gdy po wielu latach wspólnego życia małżeńskiego gładkie i spokojne relacje z mężem zaczynają wydawać kobiecie nudne i nieciekawe, więc ona stara się znaleźć zapierające dech w piersiach emocje w ramionach kochanka.
Jak widać, powodów do wystąpienia miłosny trójkąt jest mnóstwo. Ale zazwyczaj kobieta zdaje sobie sprawę, że takie relacje nie mogą trwać wiecznie, a zamiast tego stara się znaleźć jakieś wyjście z tej trudnej sytuacji.

Jak zrobić kobiecie, która kocha dwóch mężczyzn?

Aby zrozumieć przyczyny tego, co się dzieje
W pierwszej kolejności, aby podjąć właściwą decyzję, kobieta powinna zrozumieć, co było przyczyną takiej sytuacji i czyja to wina. Jeśli, na przykład, chodzi o emocjonalnym chłodem i obojętnością męża, kobieta nie powinna się obwiniać. Ale o tym, czy warto żyć z zimnym i obojętnym mężem, ma sens do myślenia. Jeśli kobieta wie, że jest szczęśliwa z mężem, a kochanek poza seksem jej nic dać nie może, to rozwiązanie, oczywiście, należy podjąć na rzecz męża.


Starać się zrozumieć, jak się do niej odnoszą się zarówno mężczyźni


Często zdarza się, że kobieta rzuca kochającego męża, aby zostać z kochankiem, a następnie okazuje się, że kochanka nawet myśli nie było o możliwości poważnego związku z kobietą. Ale może się zdarzyć i tak, że kochanek naprawdę kocha kobietę, podczas gdy mąż do niej już od dawna na mnie zależy. To jasne, że w pierwszym przypadku kobieta wskazane jest, aby nie rzucać męża i jak najszybciej rozstać się z kochankiem, a w drugim — wolisz kochanka.
Myśleć o przyszłości swojej rodziny
Kiedy kobieta kocha dwóch mężczyzn i nie może dokonać wyboru między nimi, to warto pomyśleć o tych, którzy mogą cierpieć z błędnie podjętej decyzji. Jeśli kobieta nie ma wspólnych z mężem dzieci — to jedna sytuacja. Ale jeśli od rozwodu z mężem ucierpią dzieci, nie tylko swoje, ale i być może dzieci kochanka — to zupełnie inna sprawa i tu trzeba pomyśleć nie tylko o swoje dobro, ale i o losach dzieci. Tym bardziej, jeśli relacje z mężem całkiem dobre!
Zorientować się we własnych uczuciach
Bywa i tak, że po rozstaniu z mężem i zostając z kochankiem, kobieta z goryczą zdaje sobie sprawę, że zawsze kochała męża, a do kochanka czułam tylko chwilowe pasja. Dlatego, aby uniknąć fatalnych błędów, bardzo ważne jest, aby kobieta uświadomiła sobie, jakie uczucia w rzeczywistości czuje do obu mężczyzn i czy w ogóle jest sens kontynuować związek z kimś z nich. A może lepiej rozstać się z nimi i zacząć życie od nowa?