Jak poznać dziewczynę do poważnego związku?

Od wieków w naszej kulturze przyjęte jest, że inicjatywę podczas pierwszego spotkania powinien zachować się mężczyzna, który musi posiadać przynajmniej minimalną wiedzę do udanej randki z dziewczyną. I choć w dzisiejszych czasach obyczaje stały się bardziej wolni, niż w dawnych czasach, ale zasada pozostaje niezmieniona.

Tak, dziewczyna może ile chcesz prawił komplementy lub flirtować z wersji kawalerem, ale raczej nie zdecyduje się pierwsza poprosić go o numer telefonu, czy zaprosić chłopaka na pierwszej randce.


A tymczasem jest to tylko wydaje się, że chłopakowi nic nie warto nawiązać znajomość z dziewczyną. W rzeczywistości przedstawiciele silniejszej płci też bardzo boją się odrzucenia i mocno przeżywają, gdy odrzucane. Dlatego wielu facetów interesuje się pytanie — jak poznać dziewczynę, aby nie wpaść w kłopoty i nie dostać klapy obrót?

W zasadzie, od miłosnych niepowodzeń nie jest bezpieczny, nawet najbardziej doświadczony pogromca serc. Ale, tym nie mniej, jeśli facet podejdzie do kwestii randki ze znajomością sprawy, to jego szanse na sukces mogą znacznie wzrosnąć.

Gdzie można zapoznać się z dziewczyną?

Powiedzmy, że mamy faceta, który zdecydował się spotkać z dziewczyną na ulicy, szans trochę, ponieważ, po pierwsze, dziewczyna może być własnościowe po drugie, wiele dziewcząt uważa, że poznawać na ulicy, to zły ton. Dlatego, przede wszystkim, pierwsze spotkanie powinno odbywać się w odpowiednio miejscu i w odpowiednich okolicznościach.

Najbardziej odpowiednie miejsca spotkania:

Klub nocny
Bardzo często dziewczyny specjalnie przychodzą do klubu nocnego z celem spotkać odpowiedniego jej chłopaka. Poza tym, jeśli dziewczyna przyszła do klubu nocnego sama lub z koleżanką, bez męskiej opieki, dziewięć z dziesięciu, że jest samotny i marzy o spotkaniu.
Sport-club
Sport-kluby uczęszcza bardzo dużo młodych i samotnych dziewczyn, które, nawiasem mówiąc, tam chodzą nie tylko po to, aby utrzymać sylwetkę w dobrej formie, ale i z nadzieją, że spotka chłopaka do poważnego związku.
Serwis randkowy
Łatwiej i szybciej można nawiązać relacje z dziewczyną przez specjalny serwis randkowy w Internecie. Po pierwsze, na takich stronach jest dość szeroki wybór kandydatek, po drugie, po przeczytaniu ankiety, młody człowiek może się dowiedzieć o dziewczynie wiele ważnych informacji i zdecydować, czy warto oferować jej przyjaźń.


Zresztą, znajomości — są dziełem przypadku. Ja może zdarzać się spontanicznie i w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach: na ulicy, w środkach transportu publicznego, w towarzystwie przyjaciół, prezentacji, itp. Dlatego nie warto z powodu uprzedzeń ograniczać swoje możliwości.

Jak zachowywać się podczas spotkania z dziewczyną?

Chłopakom, którzy chcą nawiązać romans, może być wskazane, aby trzymać określonej taktyki postępowania.

Prawidłowo rozpocząć rozmowę
Nie należy od razu zadać pytanie w czoło: "Dziewczyna, nie chcesz się ze mną spotkać?". Lepiej dla zaczęła skarżyć swobodną rozmowę na odpowiednią do sytuacji neutralny temat, a dopiero potem działać, w zależności od zachowania dziewczyny.
Wydzielać pewność siebie przynajmniej zewnętrznie
Większość dziewczyn lubi silni, pewni siebie faceci, więc chłopcu lepiej nie pokazuj, że się wstydzi lub traci odwagi przed dziewczyną. Ale siła i pewność siebie nie oznacza to bezczelność i asertywności. Właśnie zbyt energicznych chłopców i wiele dziewcząt boją i wolą trzymać się od nich z daleka.
Nie zapominać o komplementów
Dziewczyny tak lubią komplementy, że to nie zaszkodzi skorzystać. Dobrze wykonany komplement w momencie randki z dziewczyną może zdobyć serce nawet najbardziej skomplikowanych piękna i znacznie zwiększyć szanse na faceta, że się jej spodoba. Ale komplement nie musi być banalne, typu: "Jaka jesteś piękna" lub coś w tym rodzaju.

Można produkować na dziewczynę, gdzie większe wrażenie, jeśli się jej indywidualny komplement, na przykład, oceniając jej niebieskie jak niebo (czarne jak noc, zielone jak morze oczy, lub widząc, jaka jest seksowny pieprzyk na jej policzku, lub jakiś delikatny (dźwięczny głos.

W między czasie wspomnieć i o własnych zaletach


Zapoznanie się z dziewczyną, można na przykład pochwalić się profesjonalnymi lub pracy osiągnięciami, lub coś wspomnieć o posiadaniu technik sztuk walki. Przy tym nie grzech nawet nieznacznie присочинить, ale to oczywiste kłamstwo mówić nie należy, aby w przyszłości nie dać się złapać na kłamstwie.
Zaimponować pięknym aktem lub hojności
Można to zrobić, jeśli pozwalają na obiektywne okoliczności i możliwości człowieka. Na przykład, dać dziewczynie elegancki bukiet kwiatów lub zaprosić do drogiej restauracji.
Nie przegap chwili, kiedy przejść do decydującego etapu randki
Jeśli dziewczyna z przyjemnością obsługuje rozmowy i nie spieszy się pozbyć faceta, można zaryzykować i poprosić o jej numer telefonu w celu dalszego kontynuowania relacji lub zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę. Jeśli dziewczyna zgodziła się na spotkanie lub dała numer telefonu — znaczy znajomość z dziewczyną z powodzeniem odbyła się i teraz gość ma szansę przełożyć to spotkanie w poważne lub bardzo poważne) romantyczny związek.