Jak się odkochać faceta, jeśli on Cię rzucił?

Nie każdy może pochwalić się tym, że jego miłość wzajemna. Wielu z nas cierpiał i nadal cierpi z niespełnionej miłości. I żeby nie robili, jak by się nie starali się osiągnąć wzajemności, u ciebie nic się nie uda. Ulubiony po prostu nie zauważa ciebie, lub po prostu nie chce być z tobą. W takiej sytuacji lepiej jest znaleźć sposób jak się odkochać faceta raz na zawsze.

Nie staraj się pić jego smutek alkoholem lub dżem ciasta. W ten sposób można pozostawić w depresję jeszcze więcej, dojdą dodatkowe kilogramy, jeszcze większy stres i nienawiść do samej siebie.

Kiedy wszystkie próby powodują tylko niepowodzeniami, pozostaje jedno – usiąść i trzeźwo ocenić sytuację. Zastanów się, co daje ci twoja miłość? Właściwie nic, oprócz cierpień i doświadczeń. Miłość powinna sprawiać radość i szczęście, a nie powodować ból i rozczarowanie. Dlaczego warto męczyć siebie i swoje życie z powodu kogoś tam...

Przede wszystkim lubi się

Od niespełnionej miłości często cierpią ludzie, którzy nie lubią siebie. Przyczyny często leżą w dzieciństwie, ale nie jest to konieczne. Kompleksy niższości mogą pojawić się z czasem. Pewną siebie, atrakcyjną i spełnioną jako osobowość, dziewczyna, nigdy nie będzie cierpieć z powodu tego, że ktoś tam nie patrzy w jej stronę. Ma wiele spraw, znajomych, znajomych, przyjaciół, kochanków i fanów, jej po prostu nie ma sprawy do refleksji i doświadczeń o niespełnionej miłości.

Więc zacznij w tej sytuacji z siebie. A raczej z miłości do siebie. Nie zapominaj, że jesteś u siebie sama i nikt nie będzie cię kochać, jeśli sami siebie nie lubi. Zwiększ swoją samoocenę, znajdź ulubione sprawa, więcej udaj się w różnych miejscach i spotkać się z ciekawymi ludźmi. To pomoże Ci się szybciej przestać kochać swojego chłopaka. Trzeźwo ocenić swój wygląd, bo nic nie poprawia samoocenę kobiety lepiej, jak twoja atrakcyjność i podziwu spojrzenia ze strony płci męskiej.

Ulubiony chłopak pomysł na "fix"

Jeśli nadal ci się nie podoba nikt inny, z wyjątkiem jednego jedynego i na swój wygląd, niepowtarzalnego człowieka, zastanów się, czy on jest piękny, w rzeczywistości, jak ci się wydaje? Wiele osób, mając do obiektu swojej miłości, później przyznał, że doświadczył kompletne rozczarowanie i nie mogli zrozumieć, jak można tak długo szukać i kochać go.

Влюбившись w kogoś, nie mając możliwości domagać się wzajemności, człowiek zaczyna się wywyższać i przesadzać obiekt swojej niespełnionej miłości, czyniąc z niego kult. To jest właśnie ten przypadek, w którym nikt nie widzi nic szczególnego w tym człowieku, oprócz was samych. To się nazywa miłość, a po prostu mania, pragnienie, aby uzyskać pomysł "fix". Czyli powinieneś już zrozumieć, że to nie jest prawdziwa miłość. I teraz twoim zadaniem jest po prostu pozbyć się myśli i poprzecznego do faceta, разлюбив go ostatecznie.

Poszukaj wady ukochanego faceta

Aby łatwiej było охладеть do faceta, najpierw zastanów się, jakie wady są właściwe do twojego ненаглядному. Bo jeśli masz go, to z całym zestawem jego cech charakteru, stylu życia i nawyków.

Być może, jest miłośnikiem wypić i pójść w lewo, wtedy musisz przeciągnąć go pijany za każdym razem do domu i znosić jego flirty z innymi kobietami.


Lub być może jest on mało zarabia i nie jest w stanie zapewnić godną przyszłość. Czy zgadzasz się wziąć wszystkie troski na siebie?
Całkiem prawdopodobne, że jest synusiem mamusi i trzeba pogodzić się z stałą kontrolą jego ukochanej matki.


Weź ulotkę papieru i napisz wszystkie negatywne cechy tej osoby, aż do najmniejszego szczegółu. A potem spójrz na listę i zastanów się, czy warto ten człowiek waszych doświadczeń, czy będziesz z nim szczęśliwa nie w pierwszym tygodniu, a w dalszej przyszłości? Jeśli masz wątpliwości, to znaczy, że on w ogóle nie jest wart twoich myśli.

Jeśli uważasz, że są gotowi pogodzić się z jego wadami, wtedy pomyśl o tym, że jeśli twój ukochany będzie chciał zmienić? Co jeśli to nie odpowiada twoja praca i te zajęcia, które lubisz robić? Czy jesteś gotowy, aby zmienić radykalnie swoje życie dla niego? Zrezygnować z ulubionych przyjemności, od zwykłego życia?

Co jeśli twój ulubiony facet nie może żyć bez sportu ekstremalnego i będzie wymagać, aby dzielili z nim jego hobby? Wyobraź sobie, ile czasu stracisz, i wiele innych możliwości przegap, podczas gdy będziesz dążyć do człowieka, którego nie interesuje.

Nowa powieść pomoże ostudzić zmysły

Aby jeszcze szybciej zapomnieć i przestać kochać faceta, spróbuj mieć romans z kimś innym. Tylko nie trzeba się spieszyć w basenie z głową i rzucać się na wszystkich po kolei. Zrozumcie i uświadom sobie, że jesteś wspaniałą dziewczyną z masą pozytywnych cech, która jest godna być kochaną. W żadnym wypadku nie замыкайтесь w sobie, poprawić swoje życie, i napełniajcie tylko pozytywne.

Najważniejsze, pamiętaj, że prawdziwa miłość musi przynosić tylko radość i szczęście. A cała reszta to po prostu uzależnienie, choroba, strach pozostać jednym, które trzeba eliminować, im szybciej, tym lepiej.