Co może zepsuć pierwszą randkę z dziewczyną?

W życiu każdego faceta, w jeden z dni przychodzi taki moment, kiedy musi spędzić pierwszą randkę z dziewczyną. Oczywiście do tego wydarzenia należy traktować z całą odpowiedzialnością. To jak pierwsze wrażenie – drugiej szansy już nie będzie.

Dlatego, jeśli bałagan na pierwszą randkę, to już raczej nie będzie w stanie coś naprawić i wyregulować. A jeśli nawet będzie Można naprawić sytuację, poprzedzać taka "dylemat" relacji będą długie i муторные dowody na to, że nie "taki".

W sumie, najlepiej nie doprowadzać do skrajności i dobrze przygotować się do pierwszego spotkania z dziewczyną. Po co ci ciernie, jeśli twoja gwiazdka i tak cię czeka, co najważniejsze – nie spłoszyć. Tak więc uważamy, wszystko od początku do końca.

Jak prawidłowo przygotować?

Przygotowanie twoim powinny być prowadzone starannie i pieczołowicie. Więc daj sobie minimum 2 godziny do wyjścia z domu i daj sobie w odpowiedniej kolejności. Ubierzcie się ładnie, ale bliżej do codziennego stylu. Nie warto udawać kogoś, kim nigdy nie byliśmy. Grać wiecznie nadal nie jest w stanie. Ubiór musi być schludny, выглаженной i pasowały do miejsca spotkania.

Jeśli jest to park, pierwszeństwo dżinsy i t-shirt, a jeśli masz zamiar w muzeum lub teatr – spodnie i koszula. Wyobraź sobie, w jakim niezręcznej sytuacji okaże się dziewczyna w eleganckiej sukni w restauracji, jeśli przyjdziecie w sportowym stroju. Jak myślicie — czy ona zgodzi się z tobą spotkać jeszcze raz? Odpowiedź jest oczywista.

Przygotowując się na pierwszej randce z dziewczyną, należy również zwrócić uwagę na bardzo ważny szczegół, jak spotkanie. Musisz poznać dziewczynę w pobliżu jej domu lub wejść za nią do domu. Skonsultować to z góry. Może ona chce, wręcz przeciwnie, spotkać się w parku. Pozwól jej wybrać. To ucieszy twoją osobę, ale pierwszym rozwiązaniem jednak zaproponuj jej wejść za nią do domu. Wtedy dziewczyna czuje swoją odpowiedzialność i uczciwość zamiarów.

Jeszcze jednym dowodem na swoich poważnych zamiarów może stać się bukiet kwiatów. Jeśli chcesz, aby randka była nie w jednym egzemplarzu, to kup kwiaty dla swojej ukochanej. To pozwoli jej poczuć się wyjątkowa. A to ogromny plus w swojej skarbonki tylko rozpoczynających się relacji.

Jak spędzić czas?

Oczywiście, nie bez znaczenia roli tutaj zajmuje miejsce. Wszystko zależy od waszych wspólnych zainteresowań, stylu życia i zachowania. Na przykład, dla kogoś iść na koncert rockowy – jest to świetna randkę, a dla kogoś taki scenariusz romans jest nie do przyjęcia. W ogóle, najlepiej jest wybrać нешумные miejsca, gdzie można spokojnie porozmawiać, opowiedzieć o sobie, dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy. Doskonałe opcje, park, kawiarnia i po prostu spacery po mieście.

Ale tu jest pytanie – na jaki temat nawiązać rozmowę z dziewczyną na pierwszej randce? Przede wszystkim trzeba mówić o niej, a nie o sobie. Trzeba zrobić tak, że dziewczyna stała się paplą. Wtedy trzeba będzie tylko słuchać i uczestniczyć w rozmowie, mniej lub bardziej ogólnymi sformułowaniami i pytaniami, aby twoja wybranka nie pomyślałam, że można tylko udawać, że słuchasz. Najlepszym odbiorem tutaj będzie czasem powtórzyć to, jak można się przekonać dziewczynę, że wszystko słyszy i wszystko do ciebie dociera.

Na przykład, dziewczyna mówi ci, jak bardzo jej się spało w nocy, i jaki straszny koszmar miała. Uważnie słucha, potrząsając głową, wstawiasz repliki jak – wow, wow, horror. A potem, w chwili przerwy mówisz: "Tak, u ciebie była straszna noc! Taki sen, w którym uciekasz, musi pozostać w przeszłości! Dalej będę co noc zamawiać tobie słodkie sny i wysyłać je w postaci sms-ki?". W ten sposób można pokazać w pierwszej części, że słuchałaś, bo potem jej część tekstu, a w drugiej – zaproponuj rozwiązanie. Jesteś przecież mężczyzną. Udowodnij jej to.

Jak zakończyć randkę?

Tak, twoje pierwsze spotkanie z dziewczyną się skończyła, i prowadzili ją do domu. Oto ona stoi w pobliżu drzwi mieszkania i ciągnie klucze. Czy warto całować ją teraz? To pytanie będzie najbardziej chytrym w twojej głowie za cały czas spędzony razem. Jednoznacznej odpowiedzi niestety nie ma. Tak jak różne typy dziewczyn i różne sytuacje prowadzą do różnych konsekwencji. Jedna osoba może obrażać na to, że nie dał jej pocałunek, inna może być oburzony twoim "хамским" zachowaniem. Jak odgadnąć?

Ucz się dziewczyny podczas widzenia, analizuj to, co zostało napisane i wykonane przez jej. Postaraj się do końca spotkania już złożyć jej pierwotny styl. A jeszcze zwrócić uwagę na to, jak ona się trzyma – stoi w pobliżu drzwi, stoi za drzwiami lub w ogóle szybko zatrzasnęła ją. W sumie drobne sygnały ona ci poda sama, najważniejsze to dostrzec je na czas i prawidłowo odczytać.

Także, wracając od dziewczyny po pierwszej randce, nie zapomnij, aby umówić się z nim o drugim. Jeśli ona nie może odpowiedzieć konkretnie, albo po prostu nie chce być "zrozumiały", to powiedz, że zadzwonisz do niej jutro, w celu ustalenia planów.

Gdy przed tobą zamknie drzwi wejściowe lub dostępu do drzwi, poczekajcie jeszcze chwilę w miejscu, w zasięgu wzroku z jej okien. Ona na pewno wróci do okna, aby dowiedzieć się – odeszli lub zostali. Po tym, można śmiało wracać do domu z pełnym przekonaniem, że wasza pierwsza randka z dziewczyną udało się! A na noc wysłać jej dzień sms, w którym należy wspomnieć o pięknym czasu spędzonego razem z nią.