Jak radzić sobie z mężczyzną i być w centrum uwagi?

Kiedy mężczyzna i kobieta zaczynają się spotykać, to dla kobiety bardzo ważne jest, aby nauczyć się podstawowych zasad postępowania z mężczyzną, aby u niego chęć mieć z nim długoterminowe i stabilne relacje.

Wszyscy zapewne słyszeliśmy o tzw. fatalnych kobietach, które nie mają odbicia od mężczyzn, i z powodu których mężczyźni są gotowi do wykonywania czynów i szaleństwa.

W tym samym czasie, niektóre kobiety nie mogą na długo zatrzymać faceta przy sobie. O co tu chodzi? W pięknie? Lub, być może, w fantastycznej seksualności?

Nie zawsze kobiety, cieszące się powodzeniem u mężczyzn, wyglądają jak gwiazdy hollywood. Większość z nich ma normalną, statystyczną wygląd, a ich talent podbój i zdobywać mężczyzn opiera się wyłącznie na umiejętności poprawnie zachowywać się przy kształtowaniu relacji osobistych! Te kobiety instynktownie czują, jakiego trzymać się zachowanie, aby rozkochać w sobie mężczyznę i sprawić, by grać według własnych zasad.


Ale nawet jeśli kobieta nie jest obdarzony od natury delikatnym akcentem psychologicznym, ona może nauczyć się poprawnie kontaktować się z mężczyznami — wystarczy tylko, w kontaktach z nimi, zawsze przestrzegać kilku zasad postępowania.

Zachować poczucie własnej godności


Jak by nie rozwijały się w związek z mężczyzną, kobieta zawsze powinna przedstawiać się z godnością. Od kobiety, która się kocha i szanuje, jest bardzo silna charyzma, przyciągając mężczyzn jak magnes, który nie jest w stanie zastąpić żadna piękno.

Szanująca się kobieta nigdy nie będzie zachowywać się z mężczyzną w następujący sposób:

biegać za nim;
pytać заискивающим tonem: "Kochanie, czy naprawdę mnie kochasz?";
śledzić mężczyznę i zorganizować mu sceny zazdrości;
błagać faceta nie rzucać jej.
Nawet jeśli mężczyzna nie zostawi kobietę, która z miłości do niego stracił wszelkie poczucie własnej wartości, to nieuchronnie będzie odnosić się do niej jak gdyby z góry, i nigdy nie będzie liczyć się z jej opinią, pragnieniami i zainteresowaniami.

Być zadbana
Nie wszystkie kobiety z natury dana idealny wygląd, ale każda kobieta, za pomocą umiejętnego makijażu, stylowe fryzury i modne ubrania może doprowadzić się do perfekcji, umiejętnie ukrywając wady i podkreślając zalety swojego wyglądu.


Nigdy nie pokazuj mężczyźnie swoją chciwość i roztropności


Nawet jeśli kobieta nie jest obojętna sytuacja finansowa mężczyźni, ona nigdy nie powinna zachowywać się z mężczyzną tak, aby to zainteresowanie do tych pieniędzy był wyraźnie widoczny. Jaki mężczyzna jest bogaty, czy biedny, obfite lub skąpy — na pewno stanie się jasne w trakcie komunikowania się z nim. Aby to zrozumieć, nie trzeba ciągnąć go w najdroższa restauracja w mieście lub выклянчивать pieniądze i drogie prezenty. Od kobiety, która nie uważa za konieczne, aby ukryć swoje egoistyczne pobudki, równie szybko uciekły, jak chciwy, jak i hojny człowiek. Przecież żadnemu mężczyźnie nieprzyjemne zdawać sobie sprawę, że jest potrzebny kobiecie tylko z powodu pieniędzy!


Sposób postępowania z mężczyzną musi być naturalny


W każdej kobiecie jest "iskierka", charakterystyczne tylko dla niej samej, która w jego niepowtarzalnej indywidualności. Właśnie tę wyjątkowość kobieta powinna umieć znaleźć i podkreślić za pomocą ubrań, makijażu, sposobu zachowania. Kobieta, która stara się kogoś naśladować lub манерничает i naciąga na siebie sztuczną maskę — traci swój "smak", stając się bezimiennym i nieciekawa.
Być łatwe i przyjemne w obcowaniu
Nigdy nie należy od pierwszych dni znajomosci zacząć wysyłać mężczyznę swoimi problemami, narzekać na życie, lub umówić się na gorące dysputy na tematy polityczne. Takie zachowanie, po pierwsze, jakoś nie kobieco, po drugie, psuje romantyczny nastrój, po trzecie, mężczyźni nie lubią problemowych i занудливых kobiet. Narzekać na swoje problemy właściwe tylko wtedy, gdy relacje między mężczyzną i kobietą będą trwać już nie pierwszy dzień.


Mniejsze opowiadać o swojej przeszłości


Szczere i szczegółowe opowieści kobiety o związkach z "byłymi" mogą powodować u mężczyzn, co najmniej, podrażnienie. A jeśli człowiek sam zacznie wypytywać o powód rozstań, z byłymi kochany, lepiej odpowiedzieć coś w stylu: "nie zgadzam się charakterami", nie wdając się w niepotrzebne szczegóły. Kobieta musi zrozumieć, że bez wpływu na ten temat rozmowy trzeba prowadzić dialog z mężczyzną bardzo ostrożnie: na podstawie wszystkiego, powiadaego nią, mężczyzna zrobi daleko idące wnioski. A tak w ogóle, im mniejsza u mężczyzn informacji o kobiecie, tym wyższa jego zainteresowanie nią. Kobieta zawsze musi być jakaś tajemnica i недосказанность.
Być niezależną osobą


Aby mężczyzna zafascynowany kobietą, naprawdę, ona musi być towarzyski — mieć swoje zainteresowania, pasje, hobby, być samowystarczalny i niezależny. Jak kobieta kochała mężczyznę, ona nigdy nie powinna się rozpuścić w nim bez reszty. Często zdarza się, że mężczyzna najpierw całkowicie podporządkowuje sobie kobietę: sprawia, że rzucić pracę, zrezygnować z komunikacji z przyjaciółmi, ulubionego hobby, a następnie traci do niej zainteresowanie i szacunek. I odwrotnie, im mniej kobieta zależy od mężczyzny, tym bardziej on chce podbić ją i tym bardziej boi się stracić.


Były to podstawowe zasady, jak zachowywać się z mężczyzną, aby zawsze pozostać dla niego jedyną, niepowtarzalną i atrakcyjną kobietą!