Jak prawidłowo zapoznania się z dziewczyną? Porady psychologa

Wygląd – wizytówka Podczas spotkania dziewczyna ocenia nie tylko zachowanie, ale i wygląd faceta. To właśnie charakteryzuje go w pierwszej kolejności. Ważne jest, aby wyglądać nie tylko stylowe, ale i delikatnie i ухоженно. Pognieciony odzież i brudne buty raczej nie wywołają podziwu spojrzenia ukochanej. Co powiedzieć? Jeśli facet nie wie, jak prawidłowo zapoznania się z dziewczyną, musi popracować nad pierwszym zdaniu.

Ona ma ogromne znaczenie, tak jak pierwsze słowa staną się początkiem komunikacji. Lub nie będą, jeśli facet powie coś głupiego. Na ulicy dziewczyny często rozważają o czymś swoim, żeńskim, więc może nie od razu zareagować na apel do nich. Przed skontaktowaniem się do obcej osoby, wskazane jest, aby wywołać uśmiech na jej twarzy i nawiązać kontakt wzrokowy. Pierwsze zdanie musi być maksymalnie efektywna i spełniać kilka warunków: musi składać się z kilku słów (1-5), można po prostu powiedzieć "Cześć!" lub "poznajmy się...". Nie trzeba odwoływać się do dziewczyny z pytaniem, bo może i nie odpowiedzieć.

I wtedy facet okaże się w głupim położeniu. Zdanie musi spełniać otoczeniu, na przykład, to może być jakiś komentarz: "Uwaga, jedzie samochód". Jeśli facet jest na tyle pewny siebie, możesz zacząć od komplement. Ale mówić trzeba go tak, aby to wyglądało jak podziw, a nie prosty banał. Zdanie musi "złapać" dziewczynę. Kontakt do obcej osoby trzeba pozytywnie i życzliwie, aby od razu umieścić ją do siebie.

O czym rozmawiać? Jeśli facet chce zrozumieć, jak nauczyć zapoznania się z dziewczynami, należy przyswoić sobie najważniejsze: aby ci ufać, na poziomie podświadomości rozmówca musi uzyskać odpowiedzi na następujące pytania: Co to jest człowiek? Czego on ode mnie chce? Czy można mu wierzyć? Jeśli dziewczyna jest pewna, że komunikacja nie przyniesie jej problemów, to na pewno zainteresuje sympatyczny i dowcipny facet.

Można powiedzieć o miejscu nauki lub pracy, aby rozmówca dowiedziałam się o tobie trochę więcej. Nie jest tak ważne, gdzie do zapoznania się, w każdym przypadku trzeba zrobić tak, aby powód zainteresowania była bardzo jasna. Jeśli głównym celem – stała komunikacja, nie trzeba prosić dziewczyny papierosa lub zapytać, która jest godzina. Jak zainteresować nieznajomą? Idealnym rozwiązaniem – kiedy dziewczyna początkowo życzliwie skonfigurowany i dobrze reaguje na żarty.

To znaczy, że mężczyzna jej się, a ona z radością пообщается z nim. Ale aby cieszyć się takim powodzeniem, należy wiedzieć, jak prawidłowo zapoznania się z dziewczyną i ciągle pracować nad sobą. Co zrobić, jeśli nie lubić? Często chłopcy giną w sytuacji, gdy dziewczyna obsługuje komunikację, ale widocznych oznak pojawiły sympatii nie. Jeśli nieznajoma nie okazuje emocji, trzeba spróbować ją zainteresować. Można skorzystać z takich opcji: Wywołać u niej uśmiech, opowiadając dowcip lub zebrane z góry historię z życia.

Zainteresować swoim statusie społecznym, jeżeli jest on dostępny. To nie musi być finansowej, rentowności, może facet brał udział w jakichkolwiek zawodach lub zajmował się działalnością charytatywną. Powiedzieć o swoich skrajnych zainteresowaniach i pasjach. Aby czuć się pewnie, trzeba wiedzieć nie tylko to, jak prawidłowo zapoznania się z dziewczyną, ale co zrobić w przypadku niepowodzenia. Jeśli pozytywnego wyniku nadal nie ma, a dziewczyna nadal komunikować się "na automacie", lepiej zakończyć rozmowę, powołując się na zatrudnienie lub pilna sprawa, i poprosić nieznajomej numer telefonu. Raczej to musi być pytanie, a stwierdzenie. Młodemu człowiekowi należy zauważyć, że z radością kontynuowała znajomość przy filiżance kawy. Może następnym razem dziewczyny będzie nastrój lepiej, a ona odpowie mu wzajemnością. Jak czytać na portalach społecznościowych? Teraz młodzież spędza dużo czasu w Internecie i na różnych portalach społecznościowych. Biorąc pod uwagę ten fakt, faceci nie zapominaj, że tam też można zapoznać się z dziewczynami.

Ale jeśli młodzi ludzie myślą, że wystarczy wysłać wiadomość, i dziewczyna od razu będzie kontynuował rozmowy, to są one bardzo błądzą. Technika tego, jak czytać w "WK", jest dość skomplikowany, bo trzeba zwrócić na siebie uwagę i wyróżniać się spośród setek innych kont. Praca nad stroną Obecność udane zdjęcia – to ważne. Nie każda dziewczyna chce odpowiadać, jeśli nie będzie miał pojęcia o właścicielu konta. Nie trzeba stawiać na avatar zdjęcia bohaterów, napis lub zdjęcia zwierząt, takie podejście nie przyniesie sukcesu. Dziewczyna nie słyszy głosy, nie czuje aury, więc pierwsze wrażenie jest złożyć właśnie na zdjęcia. Sekcja "O mnie" należy wypełnić szczegółowo i ciekawie, nudne wiersze nie przyciągają uwagi. Można wskazać najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w życiu, opisać hobby i pasje. Nie zapomnij o poczuciu humoru, ale trudno ogarnąć też nie należy, aby nie zrobić wrażenie błazna.

Jak prawidłowo napisać pierwszy list? Jeśli ankieta sporządzona i fotografia wybrana, to można przejść do rzeczy. W pierwszej kolejności należy wybrać stronę tej dziewczyny, która stanie się "ofiarą". Pierwszy list trzeba napisać tak, aby inspirować i zainteresować, wzbudzić pragnienie pisania. Jeśli, czytając wiadomość, ona uśmiechnie się – sukces praktycznie osiągnięty. Takie zwroty, jak "Cześć, co robisz?" i "Cześć, jak się masz?" trzeba natychmiast wyeliminować z arsenału. Maksymalnie, że mogą one przynieść – to monosylabiczny odpowiedź, z którego rozwijać ciekawa i żywa komunikacja będzie bardzo trudne. Wiadomość powinna składać się z kilku zdań. Jeśli facet ma problemy z gramatyką, warto przynajmniej pierwszy raz wszystko dokładnie sprawdzić, żeby nie było błędów. Dziewczyny to nie tylko rozśmiesza, ale i drażni i odpycha. Aby zrozumieć, o czym najlepiej napisać, warto poznać stronę ukochanej, przeczytaj jej profil i statusy.

Często mogą wiele powiedzieć o poglądach, nastroju i uczuć dziewczyny. Jeśli w ankiecie podano ulubione filmy, można napisać mniej więcej tak: "Cześć, Nastia! W poszukiwaniu komunikacji wszedłem na tę stronę i cię znalazłem. Ja bardzo lubię chodzić do kina, chcę zaprosić cię na taki film, a potem można wypić smaczną herbatę w kawiarni". Tekst, oczywiście, będzie się zmieniać w zależności od zainteresowań dziewczyny. Dobrze by poprzeć swoje słowa zdjęciami, aby historia wyglądała wiarygodnie. Wtedy dziewczyna wejdzie na stronę i zobaczy pewnego siebie faceta, zabawy urlopowicz z przyjaciółmi i roześmianego od życia. Porady psychologów Nie są rzadkie sytuacje, kiedy młodzi ludzie zwracają się do psychologa z pytaniem: "Obawiam się spotkać z dziewczynami, co mam robić?" Jeśli z natury tego daru nie ma, więc zawsze trzeba wychodzić ze strefy komfortu.

W pierwszym okresie bawełny nogi, pocenie się i jąkanie będą wywoływać u faceta pełne otępienie, ale z czasem można nauczyć się kontrolować te procesy i nie wpadać w panikę. Każde pokonanie własnych lęków i słabości – to krok do wolności i pewności siebie. Znajdź motywację Aby zrozumieć, jak nauczyć zapoznania się z dziewczynami, zacząć najlepiej od samego siebie. Codzienne treningi i rozmowy z różnymi dziewczynami - oto droga do sukcesu. Aby być bardziej odważny w kontaktach z płcią przeciwną, trzeba znaleźć motywacji uzasadnienie. Nie koniecznie z każdej znanym i nieznanym барышней flirtować, można po prostu przyjaźnie rozmawiać. Taka komunikacja jest również doda odwagi i pewności siebie.