JAK POZNAĆ CHŁOPAKA Z DZIEWCZYNĄ

Wielu mężczyzn mają ograniczony krąg znajomych – to koledzy, kilku przyjaciół z dzieciństwa, parę kumpli. Jeśli w firmach, w których jest mężczyzna, brak dziewczyny, jego szanse na znalezienie drugiej połówki spadają, a on wpada w liczbie wybieranych, a nie w szeregi kierunków.

Nieśmiałość i niechęć do zapoznania często prowadzi do tego, że mężczyzna musi zadowolić się małym i wybrać towarzyszki życia dziewczynę, która "wpadła mi pod rękę", po prostu będąc w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Ale męska natura mówi o czymś innym: mężczyźni – zwycięzcy, i każda kobieta woli скромняге prawdziwego zdobywcy.

Dlatego ważne jest, aby nauczyć się spotkać z dziewczynami, być interesujące dla nich. ZASADY DLA OWOCNEGO ZWIEDZANIA Aby z pięknej nieznajomej obiekt sympatii zamienił się w siebie, a nawet więcej, trzeba stosować się do prostych rad. Czytać można wszędzie – na ulicy, w kinie, w internecie. Trzeba wziąć pod uwagę kilka ogólnych zasad, które zwiększą pewność siebie niezależnie od sytuacji. Pozdrowienia.

Ja może być "bezpośrednim", bez zagadek i dziwnych rzeczy. Trzeba powiedzieć (w internecie – napisz) prostą frazę, krótkie i czytelne, który wywołuje zainteresowanie. Temat do rozmowy, musi być zaplanowane z wyprzedzeniem. Jeśli na ulicy można ograniczyć się kilkoma zwrotów i "strzelać" numer telefonu, w internecie potrzebuje więcej czasu na randki.

Komplementy są dobre, jeśli wymawiać ich z całego serca i w miarę. Kochający, takich chłopcy, z ust których przez słowa pochodzą piękne słowa, wywołują wątpliwości. Nadmierna powaga też nie pasuje. Komplementy nie powinny brzmieć zbyt banalne, pamiętaj: dziewczyny lubią oryginalność. Jeśli masz poczucie humoru – użyj go na maksa, najważniejsze, żeby żarty były nie zbyt "płaskie" i niezrozumiałe.

Ćwicz te lub inne humorystyczne opowieści siostry/przyjaciółki, patrzeć na ich reakcje i dopiero po zatwierdzeniu mówcie ich ulubionej dziewczynie. Umiejętność słuchania i wziąć pod uwagę opinię dziewczyny odgrywa ważną rolę. Jeśli będziesz mało mówić o sobie i więcej pytać dziewczynę o hobby/hobby, ona расценит to jak prawdziwe zainteresowanie z twojej strony: kobiety ważne jest, aby potrafili ich zrozumieć.

Ciąg dalszy komunikacji: w czasie pierwszej randki nie trzeba rozmawiać godzinami. Nawet w internecie wystarczy kilka replik, aby zrozumieć, podobały się, czy jesteś dziewczyną, czy warto kontynuować komunikację. Na następną randkę zaproś ją do kawiarni lub na romantyczny spacer, gdzie można zapoznać się lepiej. Jak to się mówi, "pierwszy naleśnik – robaczywki", więc trzeba zrobić wiele prób, co pozwoli ci wypracować technikę randki i stać się pewnym siebie. Pamiętaj o tym, że nie muszą podobać się każdej dziewczynie: niektóre panie już są własnościowe i spotykają się z kimś, a ktoś po prostu woli inny typ mężczyzn. Nie banknot dolarowy, aby wszystkich zadowolić, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i iść za zwycięstwami.

Zastanów się, jak założyć znajomość z dziewczyną w różnych miejscach i sytuacjach. JAK POZNAĆ DZIEWCZYNĘ NA ULICY Ulica jest trudnym miejscem do zwiedzania, bo dziewczyny rzadko chodzą w pojedynkę bez przyczyny: oni gdzieś idą i mogą się spieszyć. Ale na ulicy prawdopodobieństwo poznać atrakcyjną kobietę, tracić który nie chce, jest ogromna. Istnieje kilka zasad, które mogą pomóc w pierwszym spotkaniu. CO TRZEBA wziąć pod UWAGĘ Powitanie. Jeśli stoisz w kolejce do kina lub w inne miejsce, ani ona, ani ty nie spiesz się, można wypowiedzieć prostą prostą frazę: "Cześć, czekam na znajomych, i zobaczyłem ciebie. Mi się podobała, może pogadamy?".

Trzeba ćwiczyć i uczyć się to wyrażenie, dopóki sam nie wydaje się oryginalna. Jeśli dziewczyna spieszy, nie starajcie się rozmawiać z nią, możesz poprosić o telefon i zaproponować spotkanie w innej atmosferze w ciągu kilku dni. Ważne jest, aby podejść do dziewczyny, żeby nie podejrzewała cię do próby kradzieży lub innych zanieczyszczeń dz. Można podejść z przodu (zatrzymać się na wyciągnięcie ręki), ale lepiej podejść z boku (tu można podejść trochę bliżej, ale nie z tej strony, z której trzyma torebkę). Jeśli dziewczyna siedzi, usiądź obok, aby były na jednym poziomie. Zanim wypowiedział pierwszą frazę, upewnij się, że dziewczyna jest gotowa słuchać. Być może, po prostu nie oczekuje, że ktoś z nią rozmawiał (w takim przypadku można ją przestraszyć). Dlatego trzeba zwrócić na siebie uwagę: podejść, wytrzymać małą pauzę, spojrzeć w oczy.

Uśmiech – symbol męskiej siły i godności. Charakteryzuje dobry charakter i dobroduszność mężczyźni, a zdaniem symbolizuje pewność siebie. Ona musi być na twarzy zawsze, kiedy planujesz mieć spotkanie z przedstawicielką płci przeciwnej. Nie warto chować ręce w kieszenie, to podświadomie może spowodować negatywną reakcję z jej strony. Jeśli nie umiesz жестикулировать, można zająć ręce butelkę wody, najważniejsze, aby były one otwarte. Osiągnięcie celu – zwycięstwo dla mężczyzn. Świetny wynik randki jest zgoda dziewczyny znów się spotkać. Trzeba wymienić się telefonami, do tego wypowiedz frazę: "Jestem już spieszę, ale nie chciałbym cię stracić.

Być może spotkamy się w tym tygodniu, filiżanka herbaty i poznamy normalnie, co ty na to?". Musisz poczekać aż od niego jakiejkolwiek odpowiedzi i spisać numer. Wygląd jest ważny: każda dziewczyna ocenia go. Obowiązkowe elementy – czyste buty, zadbane włosy, "świeży" i wesoły widok. Jeśli dziewczyna nie zobaczy ognia w oczach, trudno jej będzie chciał kontynuować dialog. Pamiętaj o tym, że uliczne znajomości – jednym z najtrudniejszych, ponieważ jest to podświadomie powoduje ostrożność ze strony dziewczyny.

Zwróć na siebie uwagę i zachować życzliwość. Nie ma uniwersalnego podejścia do wszystkich panienki, dla każdego jest indywidualny. Niemniej jednak, poprzez wiele prób i biorąc numery telefonów kilkudziesięciu dziewczyn, można poćwiczyć umiejętności i znaleźć indywidualne podejście. Jeśli to jest stres znajomość nie jest dla ciebie, możesz zrobić pierwsze próby w internecie. JAK POZNAĆ DZIEWCZYNĘ W INTERNECIE Znajomości w internecie jest znacznie łatwiejsze, niż w prawdziwym życiu, ale aby nie uderzyć twarzą w błocie", trzeba wiedzieć kilka niuansów.

O nich mowa dalej. OD CZEGO ZACZĄĆ ZWIEDZANIE? W związku z dużą ilością randkowych w internecie na specjalnych stronach dziewczyny trochę się cenią piękne słowa, więc muszą być oryginalne i niezapomniane, aby można było wyróżniać się z szarej masy fanów-konkurentów. Na szczęście, w przypadku małej ilości pieniędzy, które możesz podarować prezent – wirtualną zabawkę, kwiaty, statusy VIP. To "утеплит" jej stosunek do ciebie. Znajomość należy komplement, aby obiekt sympatii rozumiał zainteresowanie. To daje większe szanse, że dama serca zwróci na ciebie uwagi, i można przejść do następnego etapu. CO NAPISAĆ DO DZIEWCZYNY W PIERWSZYM POŚCIE?

Od twoich działań zależy dalsze wspólne przeznaczenie. Oto kilka sprawdzonych rad. Kategorycznie nie wolno ujawniać tajemnice swoich celów randki. Powiedz, że szukasz zaufanego przyjaciela, nigdy nie mów, że szukasz swoją miłość. Nie pisz ani o ślubie, ani o dzieciach, ani o relacjach seksualnych: to wygląda na ребячески i powoduje nieufność, опаску. Zacznij rozmowę z kilka komplementów. Muszą one być udostępniane i oryginalne. Napisz o pięknie jej fryzury lub oczu, nie warto opisywać w całej okazałości, jakie wrażenie na tobie wywarła jej piersi lub pośladki (o tym będzie można wspomnieć, że podczas takich zapytań). W internecie w związku z dużą ilością mężczyzn, którzy chcą cię poznać, dziewczyny mogą nie docenić twoich starań, więc jeden wirtualny prezent można jej raczej nie interesuje. Na tym etapie nie można brać numer telefonu i zaprosić na randkę w trybie rzeczywistym. Napisz kompetentnie i starannie dobieramy wyrażenia: twój głos może wiele powiedzieć o charakterze, poziomie wykształcenia, wiedzy. Nie przesadzaj: zbyt inteligentne i przejrzyste chłopaki mogą ją odstraszyć. Najważniejsze – prostota i zwięzłość zdań. Nie zaczynaj rozmowy z długich opowieści o swojej biografii.

Zadawaj pytania i proś powiedzieć o jej zainteresowaniach i upodobaniach. Zanim pytać jej o czymś, poznaj profil na miejscu. To pozwoli zidentyfikować wspólne interesy. Jeśli czujesz, że wszystkie ważne chwile omówione, i u was powstał wzajemne zainteresowanie, znajdź ważny pretekst zakończyć rozmowę i kontynuować w prawdziwym życiu – w kawiarni przy filiżance herbaty. Zwiększyć poziom zaufania dziewczyny można, zwracając się do niej po imieniu. To urzeka każdego człowieka, niezależnie od jego charakteru i temperamentu. Do kształtowania umiejętności komunikowania się w internecie trzeba długo trenować. Najważniejsze, aby twoja mowa była prosta i ciekawa, więc każda dziewczyna, rozmawiając z tobą, będzie czuć się komfortowo i będzie chciał kontynuować rozmowy. JAK POZNAĆ DZIEWCZYNĘ VKONTAKTE? Społecznościowy Vkontakte (VC) cieszy się popularnością wśród setek tysięcy ludzi, więc dla podróżujących w nim i dla pozytywnej reakcji dziewczyny trzeba być inteligentnym. Różnice dialogu VC i tradycyjnych serwisów randkowych nie jest tak dużo. Rozważmy kilka pytań, na które dziewczyna chce uzyskać odpowiedzi od chłopaka w VC: Kim jesteś? Sceptyczne i nieufnym stosunek dziewcząt do chłopców, написавшим VC komplement do zdjęcia lub wiadomości prywatne, jest zrozumiałe. Dziewczyna nie mogę się doczekać tego, kim jesteś. Może was przysłano jej znajomi, aby sprawdzić, czy jesteś przedstawicielem firmy marketingu sieciowego, agent nieruchomości. Odpowiedź na to pytanie będzie symbolizować dla dziewczyny pewną wartość, więc musi być przemyślany. Napisać coś w stylu: "to ja jestem dobry" lub "jestem bardzo wesoła".

Co ty od niej chcesz? Pisząc cel twojego odwołania do niej w pierwszym poście, można zwolnić panienkę od podejrzeń i zwiększyć szanse na utrzymanie komunikacji. Napisz: "my się nie znamy, więc musimy się spotkać w ten czwartek". Dlaczego to właśnie ona – odbiorca twojej wiadomości?