Jeśli zakochałeś się w żonatym

Chciałbym, żebyście spojrzeli na niego: poznaliśmy się w pracy. Miłość od pierwszego wejrzenia. Byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie, jak i była szczęśliwa jak nigdy. Ale on jest żonaty. I mi na początku nie obchodziło, że jest żonaty, najważniejsze, że on jest mój i że go kocham. Tyle troski, uwagi nie widziałam ani jednego mężczyzny. Ale w pewnym momencie pojawiła się u mnie zazdrość do jego rodziny, do tego, że spieszy się do domu, że jego żona nawet nie wie o moim istnieniu. Jak być, czy szczęście nie jest możliwe, jeśli jest żonaty? I wcale nie chcę zabrać go z rodziny.

Dziś mowa będzie o miłości jest mężczyźnie. Nie będziemy mówić o moralności, o tym, że to grzech, że na cudzym nieszczęściu swojego szczęścia nie zbudujesz". Każda z nas to wie i rozumie. Porozmawiajmy lepiej o tym, dlaczego w twoim życiu pojawił się mężczyzna.

A także, dlaczego są korzystne taki związek?
To co masz i co zdajecie?
Dlaczego rezygnuje się z poważnego związku?
Czy budujesz swoje szczęście spotykając się z żonatym?
Każda kobieta wie, że spotykanie się z żonatym to źle, a nawet w głębi duszy daje sobie ślubowanie ani ani. Ale dlaczego-to potem, jak w bajce, pojawia się on – przystojny, uprzejmy, sexy... żonaty i z dziećmi.

I tutaj zapominamy o wszystkie ślubowania wszystkie przysięgi sobie. Tolerować to połączenie szalonej i wiecznej miłości. I myślimy, że "żona nie ściana подвинется", że "ja też mam prawo do szczęścia" i jest gotowy za niego "powalczyć". Lub "mi i tak dobrze, będę żyć dniem dzisiejszym i jestem gotowa zamknąć oczy, na to, że ukochany zmienia i zdradza swoich bliskich.

Zwykle śmiesznie brzmią opowieści o kochanki tylko w dowcipach. W życiu zazwyczaj nie jest do śmiechu.

Nie wykluczam, że związek się odlewania i, będąc jeszcze własnościowe, ludzie spotykają się i zakochują się w sobie. I to ma sens, jeśli są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność i budować nowe relacje. Później powiem ci, co robić, tym kobietom, jeśli partner był już w związku małżeńskim.

Ale, jeśli bierzesz udział tylko w serii spotkań, gdzie relaksuje się i odpoczywa od swojej rodziny, a ty po prostu czekasz, kiedy wybierze ciebie, to warto zadać sobie kilka pytań:

Dlaczego znalazłam się w związku z tym?

Daleko nie każdy spotyka na swojej drodze żonatego kochanka i nie każda kobieta może sobie na to pozwolić. Bo tego rodzaju związki są skazane, nie mają przyszłości, a na końcu czeka rozczarowanie, ból i cierpienie. Ale dlaczego niektóre lecą, jak motyle na ogień, wiedząc, że oparzenie jest gwarantowany?

Przypuszczam, że tego rodzaju związek może pozwolić sobie psychicznie niedojrzały kobieta.

Aby stać się kobietą, córka powinna zrezygnować z pierwszego mężczyzny w swoim życiu, a mianowicie od swojego ojca. Ale jeśli tego nie dzieje się to "dziewczynka pozostaje dziewczyną i kochanką, ale nie żoną". Bert Хеллингер. Tak, tak wracamy do "taty córka" Więcej informacji tutaj.

Jest wolny wewnętrznie, więc i nie jest gotowa angażować się w poważne i trwałe relacje. Obcy, zajęty mężczyzna w sam raz. Taka mężczyzna – gwarant wolności i łączności z papieżem".

Kobiety podświadomie korzystne takie бесперспективные relacje. Według statystyk, jeśli mężczyzna nie kończy związek z żoną w pierwszym roku związku, to on nie zamierza kończyć, a zamierza się bawić.

Taka kobieta często nie jest gotowa na poważny związek i ryzyka, jakie ponoszą. Ona jeszcze nie dorosła, więc chce obfitego uwagi, adoracji, romans, jak w bajce, i miłości wiecznej i bytom nie омраченной. Chce wakacje na co dzień.

Przy okazji jest to ten sam chłopak, też pozornie nie do końca dojrzały. W domu u niego "mama", a z tobą jest выгуливается.

Czy może dorosły człowiek się chować, ukrywać, kłamać? Zagraj w szpiegów, podróże, spotkania lub przypisać kobiecie męskie imiona? Kto się tak zachowuje? Nastolatkowie. Im to sprawia przyjemność. (Na papierosa na klatce schodowej, aby mama nie zauważyła). Ale jak długo to będzie sprawiać przyjemność kobiecie? Jak długo jest w stanie wytrzymać taki brak szacunku do siebie?

A co zrobić z tym upokorzeniem, z którym boryka się każda kobieta, znajdująca się w takich związkach? Jest on zmuszony do zacierać ślady, a raczej ich prać. Słyszałam różne historie o tym, że przed spotkaniem nie używać perfum i szminką. I że człowiek zawsze myty przed wyjściem. Nie masz prawa na ślad w jego życiu. Po prostu nie ma.

Niektóre kobiety wolą "walczyć o swoje szczęście". Rozcieńczyć go z żoną i ożenić się na sobie. Skąd ta potrzeba? Dlaczego uważasz, że szczęście może zasłużyć tylko walką i walką? Dlaczego odbieracie jego żonę, jak swoją przeciwniczkę, jak wroga, nienawidzisz jej, zdaniem zła czarownica, od którego rąk cierpi wielka miłość? Najczęściej żona nawet nie wie o twoim istnieniu. Jakbyś weź odwet jej, poniżając, górując nad nim. Za co? Zastanów się, dlaczego chcesz, aby ona cierpiała? Nie od tego, czy to, co kiedyś bolało i chcesz ten sam ból powodować inaczej? "Często dorośli córki, pozbawione uwagi ojców, czują się oszukani. W głębi duszy u nich tli się gniew". Norman Wright.

Wyobraźcie sobie tylko – dojrzała, pewna siebie kobieta walczy o swoje szczęście? To jest wykluczone.

Niektóre kobiety mówią, że odrobina szczęścia w takich związkach warto łez i nieszczęścia. A dlaczego uważasz, że zasługują tylko kropelki i takiego zastępczego szczęścia? Bo miłość mężczyzny to nie tylko entuzjastyczne poglądy, komplementy i nieskrępowany seks. To gotowość do wzięcia odpowiedzialności za was i waszą wspólną przyszłość.

Z kim walczysz, dlaczego uważasz, że musisz stać się najlepszym do tego mężczyźni i przejść na żonę? Dlaczego świadomie обкрадываете siebie, rezygnując zdrowych i dojrzałych relacji?

Dlaczego warto wybrać rolę drugiego planu, niż korzyści? Spróbuj zrozumieć. Czy wy tego chcecie? Co mówi ci twoja dusza? Ona zna odpowiedzi. I nie idźcie na temat naiwności, słabości i romantycznych pragnień. To źli doradcy.

Czasami w takich związkach nie ma miłości, a jest sponsoring. Daleko starszy mężczyzna płaci za swoje "lokalizacja" pieniędzmi. I występuje w roli swoistego "tatusia". Tylko, że to jedyny moment, trzeba płacić sobie. I co zrobić z uczuciem pustki i z poczuciem, że ci попользовались?

Dlaczego jesteś skłonny dać całą siebie, swoją miłość, czas, swoje ciało, swoje życie, w końcu, skąd to? Czemu taka niska cena? Przecież żadne prezenty i pięknie spędzony czas nie płacą tego, co dajesz. "Równowaga między "dawania" i "brania" — podstawowy warunek do tego, aby stosunki ułożyły się". Bert Хеллингер.

Mężczyzna zbyt wiele bierze w takich związkach. Najważniejsze, bierze swoją energię życiową, dzięki, której w dalszym ciągu budować swoje życie, swoją rodzinę, swój biznes. A prezenty płacić. To w najlepszym przypadku. Najczęściej spotkania z nim i uważa prezentami.

Dlaczego uwierzyli w bajkę o tym, że żona jest zła, go nie docenia? Dlaczego zdecydowałeś się go uratować od zła rozumiejąc żony, rozumieć, szanować i kochać. - Dlaczego chcesz być dobry? Zapomnieć o wszystkich swoich potrzeb, tylko by mu było dobrze.

Wierzysz, że on nie odchodzi z powodu dzieci? Pamiętaj: wszystko w tym życiu ludzie robią dla siebie przede wszystkim, a on nie ucieka też ze względu na siebie, a nie ze względu na dzieci.

I jak można żyć ciągle z pytaniem: Kiedy on zostawi żonę i przyjdzie do mnie? Wiesz, to przypomina historię, kiedy ludzie opiekują się starszymi ludźmi, aby uzyskać ich nieruchomości. W rzeczywistości, oni czekają, kiedy ci zginą. Wyobraź sobie tego rodzaju myśli w głowie. U dorosłego człowieka ma siły, nie czekać obcego, a wziąć, zarobić, dostać swoje.

A co zrobić z negatywnymi emocjami, które są w duszy i w sercu? Ból, ból, podrażnienie, złość, zazdrość, czekam, zazdrość do żony i do dzieci. Po co ci tyle cierpienia i czarnych uczuć, upokorzenia i poczucia swojej второсортности i ущербности? Przecież to zadaje bardzo poważne obrażenia twojej kobiecości, niszczy twoją duszę i twoje poczucie własnej wartości.

A co zrobić z własnym schludnością, czystością? Albo się wierzy, że seks z nią nie zajmuje? Czy można tak traktować własnego ciała?

Czy boisz się zostać sami – nie ten strach popycha cię na taki związek? A teraz spójrz na swoje relacje, i szczerze odpowiedz sobie na pytanie: A czy nie jesteś sama? Strach – to dziecięcy strach.

A wiesz, dlaczego mówią, że małżeństwa, zbudowane na łzy żony, do niczego dobrego nie prowadzą? Nie dlatego, że Bóg karze, czy jeszcze ktoś. Kobieta karze się sama. Gdy robimy coś złego, to z pewnością możemy przekonać się, że tam już nie ma rodziny, i tak dalej, ale duszę się przekonać nie może. Pojawia się poczucie winy. A wina zawsze wymaga kary.

Spotykając się z żonatym mężczyzną, nie chcecie dorosnąć. I bolesne doświadczenia, i emocjonalne cierpienie – to dowody na to, że idziesz tam. Przecież miłość i związek to przede wszystkim szczęście dla kobiety.

Być może przeżył odejście ojca z rodziny lub jego śmierć, rozwód rodziców. I boisz się przeżyć te emocje na nowo. Strach sprawia, że można wybrać taki rodzaj несерьезных relacji jako zabezpieczenia, ale zobacz, że masz wszystkie te same bolesne emocje.

Możliwe, że twoje relacje z ojcem nie istnieje, być może, był nieobecny, był oschły, nie дополучили ciepła i jego pieszczoty. W głębi duszy uważasz, że nie jesteś taki dobry, i uwierzyli, że nie zasługujesz na szczęście, więc myślisz, że nie zasługują na zdrowych relacji i satysfakcjonującego życia.

"Kiedy wspomnienia naszego dzieciństwa szczególnie bolesne, często odczuwamy podświadomy impuls odtworzyć podobne sytuacje, ale tym razem nad nimi zapanować". Robin Norwood.

Ale czy można zmienić przeszłość? Czy można im opanować? Nie, u dorosłej kobiety wystarczająco dużo siły i determinacji, aby zostawić swoją przeszłość i iść do przodu, biorąc odpowiedzialność za swoje czyny i decyzje. I przestać być ofiarą okoliczności i mężczyzn.

Nie ma już przeszłości, ja się nad tobą nie rządzi. Możesz być wolni od niego i zacząć żyć swoje życie.