Dlaczego kobiety zmieniają mężczyzn. Jak uniknąć zdrady w związkach

Aby dowiedzieć się, jak uniknąć zdrady w związku, musimy najpierw zrozumieć dlaczego kobiety zmieniają mężczyzn.

Zdrady nie powstają same z siebie. Czyli wszystko było dobrze i nagle zdrada.


Nie. To się zdarza bardzo rzadko, jeśli nie jest to krytyczna wartość. Zwykle zdrada czymś uwarunkowana. Zazwyczaj jest to albo to zadowolenie z mężczyzną lub kobietą jakichś swoich potrzeb, które nie spełnia ich partner. Albo to wyszło samo.

Pozycja 1: Zdrada, ze względu na zaspokojenie swoich
potrzeb, które nie są spełnione w związku.

Odpowiednio tutaj, aby uniknąć zdrady kobiety – to zaspokoić jej potrzeby. ("P")

Przy czym, jeśli jakaś "P" nie jest zadowolona, to stopniowo staje się coraz bardziej znaczące. Możesz spełnić 99 "P" z 100, ale ta 1 w końcu z czasem emocjonalnie przewyższy wszystkie inne.

Na przykład, spełniasz wszystkie "P" kobiety, ale nie spełnia jej potrzebę, aby troszczyła się o ciebie. Prędzej czy później jej zerwie крышняк i zacznie dbać o kimś innym. Na przykład, znajdzie sobie faceta, który będzie jak oglądanie tonącego zwierzę, chlać i рыгать na kanapie, a ona będzie się o niego dbać. I przy tym jednocześnie z nim spać.

Czyli albo kobieta odejdzie, albo zostanie po prostu się z nim spotkać i spełnić ten kawałek potrzeb.


Dlaczego mężczyźni zmieniają

Najczęściej mężczyźni zmieniają się od braku satysfakcji w sferze seksualnej. Zaczynają globalnie szukać przygód na boku wtedy, gdy w parze nie satysfakcjonuje ta strona życia.
Bo człowiek to taka istota, że jeśli seks jest wiele, to mu lenistwo z powodu jakichś emocjonalnych нехваток oderwać tyłek od krzesła.


Dlaczego zmieniają kobiety

Inna sprawa z kobietami. Głównym powodem kobiecych edytuj – to emocjonalne brak czegoś. Skaczą do innego mężczyzny do łóżka nie z powodu tego, że im głupio ochotę się pieprzyć, ale dlatego, że trwa tam pewną satysfakcję emocjonalnych "P", która jednocześnie będzie towarzyszyć seks.

Dlatego mężczyzna musi spełniać przede wszystkim эмоционалку. A dawać dokładnie to, co kobieta CHCE, a nie wymieniać na to, co człowiek uważa za słuszne.

Na przykład, jeśli kobieta ma "N" czasami chodzić w nocy, to żadna warstwa nie zastąpi jej tę potrzebę. I jeśli mężczyzna zignoruje jej to pragnienie, to kobieta , niestety, może znaleźć kogoś, kto będzie jej chodzić w nocy.
Ale jaki idiota będzie jej chodzić bez seksu!? I ona dla uzyskania swoich spacerów w nocy i zacznie z nim spać.


Punkt 2: Kiedy zdrady są sami sobie.

Cechą tu. Że jeśli się bardzo dobrze układają się okoliczności, a partner wychował się w klasztorze i rozumie, że istnieje taki temat, jak seks, to najprawdopodobniej перепихнется. Nieważne czy mężczyzna, czy kobieta.

No, banalna sytuacja – impreza, набухались, впыхнул romantyzm, przypomniał sobie, że ma coś było, kto do kogo jest podobny, a i ostatni chłopak pojawił się przypadkowo... Czy nie jest przypadkiem...
Lub po prostu dobry chłopak lub dziewczyna pojawiły. Znalazły się w jednym łóżku, chcieli po prostu przenocować do rana, a jak się okazało nie tylko.


Do czego zmierzam:

trzeba tworzyć dla swojego partnera okoliczności, kiedy zmienić łatwiej, niż nie zmieniać.

Czyli w pierwszym przypadku, gdy nie jest zadowolona jakaś "P", to znajdzie sposób i czas na zmianę – w czasie przerwy na lunch w pracy, zatrzyma się, pójdzie z trzema koleżankami/przyjaciółmi gdzieś, które będą ci отзваниваться co trzy minuty, i poinformować, że tam jest wszystko w porządku. Czyli znajdzie sposób.

A w drugim przypadku po prostu trzeba прикидывать, gdy u partnera sytuacja ze zwiększonym ryzykiem zdrady. — To jest, gdy jesteś daleko i w pełni płci przeciwnej wokół. I jeszcze, gdy są to modyfikatory świadomości, które dodadzą pewną wyzwalająca zachowania.


Twoim zadaniem jest:

Nie można partnera przyciągaj do siebie liną i ciągnąć go za sobą. ALE!

Weźmy na przykład pewnej hipotetycznej sytuacji — twój partner bardzo lubi chodzić do klubów. Mu się to ważne. Jakie mam opcje?

• Nie пущать — jest złym rozwiązaniem, ponieważ pojawi się niewyżyta "P".

• Chodzić razem z nim. Cóż, jeśli uważasz, że klub mega niebezpieczne miejsce, to trzeba zrobić tak, nawet jeśli nie chcesz.

• Z drugiej strony można spotkać się z sytuacją, gdy partner idzie do klubu z jakimś swoim otoczeniem i tam w ogóle nie na miejscu. Dlatego też nie jest rozwiązaniem. Bo to jest zamach na jego terytorium.

• Прикидываете dalej. Każdy, czy wycieczka do klubu równie niebezpieczny? — Nie.

Jeśli partner wrócił do 2 w nocy trzeźwy, to wątpię, czy on tam coś udało. Dobrze przynajmniej, jeśli on tego nie chciał. Jeśli nie było celu. (Jeśli był cel — patrz punkt 1 – nie zadowolenie jakiś "P".)

Ale jeśli partner jest przyzwyczajony wracać do 10 rano pijany, i pachnieć perfumami płci przeciwnej, i to jest normalne zachowanie, to w zasadzie duże jest ryzyko, że u partnera tam coś samo w sobie będzie.

Tak samo jest, jeśli wysyłasz partnera w ciepłe kraje na 2 tygodnie, to zupełnie słusznie można przypuszczać, że za 2 tygodnie jakiś nowotwór na górze szum i спьяну, z nudów, z kimś prześpi.

Twoim zadaniem jest, z jednej strony nie ograniczać partnera, z drugiej – nie tworzyć cieplarnianych warunków, w których nawet zdrada nie zdrada, a samo wyszło.

+ dla ograniczenia wskazane jest, aby korzystać nie запрещательные środki oddziaływania, a potowarzyszyć. Często jest to normalne.

Czyli z jednej strony powinna być wolność, z drugiej отсекаем jakieś poważne momenty, w których istnieje duże prawdopodobieństwo zdrady.