Pierwsza randka z mężczyzną: porady psychologa

Chyba najbardziej ekscytujący moment w życiu każdej kobiety jest związana z pierwszą randką. Zwłaszcza, jeśli odbędzie się ono z mężczyzną jej marzeń! I te doświadczenia są bardzo dobrze uzasadnione, ponieważ właśnie od tego, jakie pierwsze wrażenie na płci przeciwnej dokonasz, zależy dalszy sukces. Czy potrafią istnieć te relacje? Jeśli tak, to jaki charakter rozwoju będą mieć? Pierwsza randka z mężczyzną porady psychologa - to główny temat naszego dzisiejszego artykułu. Miłego czytania!

Jak umówić się na randkę

Co może przeszkodzić pozytywny wynik pierwszego spotkania z mężczyzną? I tu na pierwsze miejsce wychodzą lęki, które po prostu nie dają możliwości otworzą się przed człowiekiem. Z ich powodu u mężczyzn znika pragnienie, aby kontynuować dalsze obcowanie z "nieciekawych, стеснительной specjalnej". Co by takiego problemu ani powstało, kobiety często uciekają się do porad psychologa, które naprawdę mogą pomóc.

Pierwsza randka może się odbyć nie tylko z inicjatywy płci, ale i od silnego pragnienia samej kobiety.

Nie należy bać się zrobić pierwszy krok, ale warto upewnić się, że chęć spotkania i dalszego komunikowania się wzajemnie.

Zaproszenie może być całkowicie niewinny! Na przykład, możesz zaprosić do kina, a pretekstem może być nieoczekiwane niepowodzenie koleżanki - i, żeby bilety nie znikały, znalazłeś alternatywny wariant i zaprosili swojego wybrańca.

Ale co zrobić, jeśli lubił ci chłopakiem są nieznane? Spróbuj dowiedzieć się, jego interesy, a potem, po rozmowie, zaznacz te lub inne tematy, które są interesujące dla wybrańca. I wtedy, po takiej fascynującej rozmowy, mężczyzna po prostu nie chce stracić szansę kontynuować komunikację...

Patrząc na tę stronkę, można zainspirować się historiami z życia! A najbardziej pikantne, szczery artykuły o seksie znajdziesz tutaj. Miłego czytania!

Wygląd jest bardzo ważny!

Nie bez powodu istnieje powiedzenie: "szata zdobi człowieka, odprowadzają umysł" - uwierz mi, ona ujawnia główny czynnik, na który zwracają uwagę mężczyźni!

Z jakim bogatym światem wewnętrznym kobieta nie była - po pierwsze, co zobaczy wybranek, to obraz zewnętrzny. Dlatego przed pierwszym terminem, należy poważnie przygotować, przemyśleć swój wygląd dosłownie do ostatniego szczegółu!

Twój strój musi umiejętnie łączyć w sobie elegancję i skromność, plus trochę tajemniczości i seksapilu.

Cały twój wygląd powinien być skierowany na to, aby podobać się mężczyźnie, a nie szokować. Pamiętaj o tym!

Przy wyborze odzieży należy wziąć pod uwagę, jak i porę roku, pogodę, jak i miejsce, w którym odbędzie się spotkanie. Idealnym rozwiązaniem będzie lekki i romantyczny styl, zarówno w ubraniu, jak i w makijażu.

Rada psychologa: nie trzeba nosić mini spódniczki, bluzki z leopard wzór, a także należy wykluczyć wystarczy dekoltu! Co do makijażu, to czerwona szminka, czerwone paznokcie, spora ilość cekinów w makijażu oczu - wszystkie te czynniki tylko odpierać wybrańca!
Właściwe zachowanie

Ważnym czynnikiem, który przyczyni się do dalszego rozwoju stosunków, jest to, jak będziesz się zachowywać.

Twoje zachowanie powinno być z lekką zasłoną tajemnicy, aby satelity było pragnienie, aby rozwikłać zagadkę.

Ale nie warto nadużywać tego - wątpię, czy mężczyzna będzie chciał się mylić w swoim labiryncie tajemnic.

Tak samo porady psychologa na temat pierwszej randce głosi: nie należy spożywać alkoholu, palić papierosów lub kalyan - to tylko popsuje smak romansu, i w pamięci obu pozostanie zapach dymu tytoniowego.

Rada psychologa: nie warto aktywnie жестикулировать i mówić bez ustanku żaden mężczyzna nie lubi być pod wpływem siły panie! Ale nie należy popadać w drugą skrajność: nie trzeba siedzieć ponuro i nie starać się podtrzymywać rozmowę, bo wtedy chłopak po prostu straci do ciebie interes.
Tak aby pozyskać sympatię mężczyzn na pierwszej randce, pomoże lekka i swobodna rozmowa. Jeśli zapytaj rozmówcę o jego zainteresowaniach i hobby, to nie tylko rozładować nieco napiętą atmosferę, ale i nauczyć się go znacznie lepiej. Pierwsza randka można charakteryzować jako "poznanie siebie od wewnątrz". Pytania o ulubionych filmach, książkach, serialach itp. tylko pozostawi dobre wrażenie po spotkaniu.

Rada psychologa: nie musisz pytać u mężczyzn o jego sytuacji finansowej, a także jego statusu w społeczeństwie. Trudne tematy (np. o pracy, byłych związkach lub chorobach) wyraźnie nie pójdą na korzyść!


Wnioski z artykułu

Jeśli trzymać się zasad, a także starać się swojego towarzysza, jak można lepiej, to od pierwszego spotkania z mężczyzną gwarantowane pozostaną tylko miłe wrażenia i zabawne wspomnienia! A bonusem będzie to, że zdobyta wiedza pomoże ci w dalszym rozwoju stosunków. I, oczywiście, będziesz w stanie określić, czy to mężczyzna, z którym chce się spędzać czas.

Czasami wynikiem pierwszego widzenia staje się odwrotny wniosek - możesz zdecydować, że nie pasujecie do siebie, i że nie warto się spotykać w ogóle.

Jeśli pierwsza randka z mężczyzną pójdzie dobrze, i pragnienie, aby zobaczyć jeszcze raz będzie wzajemnie, to druga randka z mężczyzną porady psychologa pomogą uczynić go niezapomnianym! I oni już nie będą wydawać się skomplikowane, jak na pierwszy raz. A więc można śmiało powiedzieć, że druga randka zawsze odbywa się bardziej swobodnie i zabawy - ucisk i lekkie napięcie po prostu odchodzi i daje ludziom poznać się jeszcze lepiej.