JAK NAUCZYĆ SIĘ PRZYJAŹNIĆ Z MĘŻCZYZNAMI

Delikatnie i beztroski przyjaźnić się z przedstawicielami płci przeciwnej można tylko do początku dojrzewania, potem też można, ale trzeba dobrze zorganizować proces, twierdzi Awdotia Разгуляева. I lepiej przy tym nie ociągać się, a to wszystko może się zdarzyć, że w procesie.

Uważa się, że wiara w czystej żeński-męskiej przyjaźni – znak dziecięcej naiwności. Dziecięcej – bo w taką przyjaźń wierzą jednak dziewczyny, podczas gdy młodzi mężczyźni tylko udają, że wierzą i chcą być przyjaciółmi. W rzeczywistości są one po prostu jeszcze nie nauczyli się, jak prawidłowo wyprowadzać swoje hiperseksualność. U osób dorosłych, zwykle różowe okulary już spadają, pojawia się zdrowy cynizm, i to one decydują: przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie istnieje. W różnych okresach swojego życia byłam w jednym obozie, to w innym. Ale wygląda na to, do żadnego nie примкнула, skoro prężny podzielić się odkryciem: żeński-męska przyjaźń istnieje! Ale tylko na określonych warunkach i przy właściwie zorganizowanym procesie.

Jak zorganizować ten proces? Można oczywiście spotkać mężczyznę, który zaproponuje przyjaźń, ale to utopia. Chyba, że mu będzie nie sympatyczni, a on nie będzie wiedział, jak ci odmówić, aby nie urazić. Najczęściej komunikacji nadal chcą mężczyźni, u których dzwonisz nie jest przyjazne uczucia. Асексуальных i homoseksualnych mężczyzn nie biorę pod uwagę. Można задружить ich do умопомрачения, są przyjaźni doskonale przystosowane. Ale osobiście mi się podoba nadal aktywne hetero – z nimi interesujące.

Tak więc przyjaźń z aktywnymi натуралами – ryzyko. Polega ona na tym, że jeśli u kobiety w układzie współrzędnych przyjaźń powinna być czysta i, to mężczyźni naprawdę nie widzą nic brudnego w czyimś seksie. Dlatego, decydując się przyjaźnić z mężczyznami, bądź przygotowany na to, że trzeba będzie oferować rozcieńczyć платоническое komunikacja drogą płciową, w niezgodzie będą uciekać się do manipulacji, a przy злостном systematycznym zgadzają się oskarżać w "dynamo". W tym przypadku, jeśli naprawdę są ustawione dokładnie przyjaźnić i dokładnie według własnych wyobrażeń o czystych i związku, przygotuj się dać twardy opór. Jeśli отчитаете go, jak dziecko, z pozycji surowej matki, to z dużym prawdopodobieństwem będzie mieć wpływ. Na przykład, można pewnie i gorąco, na jednym oddechu, wybuchnąć tym razem zaprezentował myśli: "Dostępnego seksu około – ile chcesz! A takie ciepłe i spokój komunikacja, jak ze mną, teraz trudno jest znaleźć. I jeszcze, żeby taka kobieta jak ja, zwróciła ci, głupcem, dwie godziny swojego czasu!". Zazwyczaj mężczyzna zaczyna czuć się winny i na długi czas pozostawia swoje поползновения. Ale przy tym nie pozostawia.

Manipulacja jak powyżej – to najprostszy sposób. Prawda, przyjaźnić się z mężczyzną, którego sztywno "zbudowali", staje się nudne. Chcę, aby w znajomych był równy człowiek, którego można szanować, na kogo chce marnować swój czas, którzy bez rozumowania zrób miłą obsługę i poufnie powiesz o наболевшем. Przecież potem i potrzebna jest przyjaźń z mężczyznami, aby się wzajemnie wspierać, aby otrzymywać informacje zwrotne i porady od płci przeciwnej. A do tego mam inne względy i inny plan.

Tak, mężczyźni mówią, że przyjaźń z kobietami być nie może. A jednak, wielu z przyzwoitych mężczyzn (przyzwoity – w mojej skali odniesienia) przyznają, że mają przyjaciół, z którymi u nich nie ma i nie było seksu. Jest ich trochę, najczęściej sama. I to nie znaczy, że te kobiety jakieś пацанки – wszyscy fani piłki nożnej i rybołówstwa, lub grube i nieatrakcyjne бабищи. Nie! Większość koleżanek przyzwoitych mężczyzn popytu innymi mężczyznami, ale właśnie z tymi u nich jakoś udało się zaprzyjaźnić. I dla mnie to raczej wyjątki potwierdzające zasady, a wskaźnik dojrzałości osobowości. I – tak, to rzadkie zjawisko, jak w rzeczywistości liczba dojrzałych osobowości na mieszkańca.

I oto, co myślę o tak rzadkiej, ale taka pięknej i prawdziwej межполовой przyjaźni. Seks często bywa tam, gdzie nie ma czym wypełnić relacje. Wtedy powstaje złudzenie, że bez seksu związek z płcią przeciwną nie ma sensu. Im bardziej dojrzała osobowość, tym więcej może dać partnerowi w związku czegoś innego, oprócz seksu. Przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa wtedy, gdy tego czegoś dość i z jednej, i z drugiej strony. I to jest tak cenne, że naprawdę nie chce psuć to seks. I te relacje przechodzą z płaszczyzny żeński-męskich w płaszczyznę po prostu ludzkich.

W czym moja rada? Zrób tak, aby było czym wypełnić związek z mężczyzną, z wyjątkiem seksu. I komunikować się z takimi ludźmi, którzy tak samo jest, czym wypełnić relacje. A do tego potrzeba emocjonalna, intelektualna, duchowa dojrzałość. Do tego trzeba rozwijać inne umiejętności – nie tylko zewnętrznie, seksowna i atrakcyjna, a jeszcze umieć słuchać i słuchać, szanować, wspierać, szczerze podziwiać i kochać. Wtedy będzie można budować relacje z mężczyznami na poziomie serca – relacje są zupełnie innej jakości.

Ach tak! Zapomniałam bardzo ważne pytanie. Kto w tym przypadku płaci za kawę? A w tym wydaniu relacji, w zasadzie, wszystko jedno (choć ja wolę, aby to robił mężczyzna).